CSAVARHÚZÓ LAPOS 4 x 100 MM CrV GUMÍROZOTT MARKOLAT MTX
Csavarhúzó Matrix Fusion 11412, SL4,0 x 100 mm, CrV acélból, 3 komponensű „csúszásgátló” fogantyúval, hornyolt „mínusz” nyílású menetes rögzítők csavarozására és kicsavarására. Professzionális használatra tervezték autójavításhoz, szerkezetek beszereléséhez stb. A 100 mm hosszú tengely a csavarhúzót az optimális eszközzé teszi a rögzítőelemekkel történő munkavégzéshez a felületeken és a mélyedésekben.
Előnyök
A rúd és a penge 50-52 HRC keménységű kopásálló CrV ötvözött acélból készül, amely biztosítja a csavarhúzó hosszú élettartamát.
A mágnesezett hegy lehetővé teszi a rögzítő rögzítését és a csavarhúzó vezetését egyik kezével, miközben a másikkal a rögzítendő alkatrészt fogja.
A foszfátozott bordás jobb tapadást biztosít a rögzítőelemekhez a könnyű kezelés érdekében.
A háromkomponensű csúszásgátló fogantyú ujjhornyokkal és speciális részekkel kényelmes és megbízható fogást biztosít csúszás nélkül.